Mieszkanie na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Kaliny Jędrusik

3 pokoje
71.20 m²
24 564,61 zł/m2
1 piętro
ADM-MS-5012
Oblicz ratę kredytu

1 749 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty ADM-MS-5012
Powierzchnia 71,20 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 6
Garaż garaż pod budynkiem
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 2
Rok budowy 2017
Alarm tak
Winda tak
Liczba wind 1
Drzwi antywłamaniowe tak

Opis nieruchomości

ŻOLIBORZ, KALINY JĘDRUSIK - po remoncie, dwustronne, dwa balkony, dwa miejsca postojowe.

PO GENERALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE
Dwustronne o tradycyjnym rozkładzie - widna, oddzielna kuchnia 8,7m dwa pokoje 13,3m i 9,3 z wyjściem na duży zabudowany balkon 11,5m od strony północnej, pokój dzienny 18m od południa z wyjściem na drugi balkon 5,3m. Duża łazienka 6,7m jest też pomieszczenie gospodarcze. Czynsz ok. 1100 zł miesięcznie.
Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 70 tysięcy/szt.)

 

 

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.